MYCIE DACHÓW SZKLARNI

Dach to, wbrew nazwie, podstawa szklarni. To on zapewnia odpowiedni dostęp światła i chroni przed czynnikami atmosferycznymi. Jeśli jest szczelny i odpowiednio skonstruowany, pozwala zaoszczędzić energię. Jednak o jego konserwację należy zadbać – powinien być wolny od wszelkich zanieczyszczeń. Mech, niesione wiatrem śmieci, ptasie gniazda… to wszystko może spowodować niewielkie uszkodzenia, które zamienią się z czasem w olbrzymie koszty.

Dlatego lepiej przeciwdziałać, póki ogranicza się to do niewielkiej konserwacji. Do dyspozycji naszych klientów mamy maszyny, dzięki którym mycie szklarni okaże się proste i szybkie.

Mycie dachu szklarni to praca, którą należy wykonywać z wielką uwagą. Wystarczy niewielkie zachwianie przy podnoszeniu maszyny na odpowiednią wysokość i nieszczęście gotowe. Lubimy mieć pewność w każdej sytuacji, dlatego zainwestowaliśmy w podnośniki HDS. Dzięki nim myjka dociera na dach szklarni bez żadnych wypadków.

Podnośnik HDS to nieodłączna część wyposażenia naszego zespołu

Zależnie od konstrukcji szklarni, mycie jest w pełni zautomatyzowane (gdy możemy zamontować pomost podczepiany do belki) lub wymaga większego nadzoru (w braku belki ekipa musi przestawiać pomost, by myjka trafiła w odpowiedni punkt między nawami). Wpływa to nieznacznie na cenę usługi, ale jakość pozostaje taka sama, jak zawsze – najwyższa.